PARTNER BLOGA:

MENUMENU

Wygraj bon na paliwo KONKURS

Przewiń w dół

Mikołaj Mikołajem, ale udany prezent w tym roku możesz sobie zafundować sam(a)! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, a być może jeden z bonów paliwowych o wartości 300 złotych będzie Twój.


Nowy Rok to najczęściej czas poważnych postanowień. Będę o siebie lepiej dbać, rzucę palenie, zacznę oszczędzać, więcej czasu przeznaczę na naukę nowego języka obcego… które z tych stwierdzeń są Ci znane? A może tym razem postanowieniem noworocznym będzie zadbanie o kondycję nie tylko swoją, ale i ukochanego samochodu? Pomoże w tym bon na paliwo, który można zdobyć w naszym konkursie. Zastanawiasz się jak? Już wyjaśniamy.

Bony paliwowe o wartości 300 złotych każdy będzie można zrealizować na stacjach BP, które od kilku miesięcy oferuje nowe, ulepszone paliwa. Benzyna i ropa BP z technologią ACTIVE usuwają brud z silnika i zapobiegają ponownemu tworzeniu się osadów. W efekcie silnik naszego samochodu jest w lepszej kondycji, odwdzięczając się dłuższą żywotnością oraz mniejszym spalaniem. Brzmi jak marzenie, prawda? Przekonasz się o tym sam(a) tankując paliwo na stacji BP, co umożliwi bon paliwowy od nas. Co należy zrobić by go zdobyć?

Aby wygrać jedną z kart paliwowych o wartości 300 złotych każda wystarczy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na jedno pytanie.

PYTANIE KONKURSOWE:
Jak Twoim zdaniem będzie wyglądać przyszłość paliw?

Do rozdania mamy 5 bonów na paliwo BP z technologią ACTIVE, każdy o wartości 300 złotych.
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31.12.2016 do północy.

Fundatorem nagród w konkursie jest firma BP,
która w tym roku świętuje 25 lecie obecności w Polsce.

Wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Po długich dyskusjach wybraliśmy 5 odpowiedzi, których autorzy otrzymują kartę paliwową o wartości 300 złotych. Gratulujemy i życzymy miłego tankowania na stacjach BP!

  1. Renata Bartnicka
  2. Patryk B.
  3. Michał (piszący o roku 2056)
  4. J.M.
  5. Wojtek Matz

Wszystkich zwycięzców prosimy o podanie drogą mailową na blog@antymoto.com swoich danych adresowych, niezbędnych do wysyłki nagrody.

  • 33
  •  
  •  
  •