PARTNER BLOGA:

MENUMENU

Poradnik prezentowy 2015 Pomysły na motoryzacyjny prezent powyżej 150 zł

Przewiń w dół

Szu­kasz pomy­słu na pre­zent dla fana moto­ry­za­cji? Oto cie­kawe i spraw­dzone propozycje za kwotę powyżej 150 złotych!

Gru­dzień to czas gorącz­ko­wego szu­ka­nia świą­tecz­nych pre­zen­tów dla naj­bliż­szych. Jeśli bra­kuje Wam czasu lub po pro­stu inspi­ra­cji — śpie­szymy z pomocą. Przez bli­sko mie­siąc poszu­ki­wa­li­śmy dla Was cie­ka­wych pro­po­zy­cji, które z powo­dze­niem nada­dzą się na poda­ru­nek dla każ­dego miło­śnika motoryzacji.

Dzi­siaj przed­sta­wiamy pomy­sły na moto­ry­za­cyjny pre­zent dla Niej () i dla Niego () w kwo­cie powyżej 150 zło­tych. Każdy pre­zent prze­te­sto­wa­li­śmy oso­bi­ście i możemy go Wam z czy­stym sumie­niem pole­cić. Nie zachwa­lamy rze­czy, które sami widzie­li­śmy tylko w internecie.

PRZECZYTAJ: POMYSŁY NA PREZENT PONIŻEJ 150 ZŁ


♂♀ | portfel na dokumenty auta

Portfel Sartolane na dowód rejestracyjny

Dowód rejestracyjny, prawo jazdy, dowód osobisty, karta kredytowa, a może jeszcze karta paliwowa – każdy kierowca ma te dokumenty zawsze przy sobie. Aby nosić je ze stylem, warto na Święta podarować jeden z portfeli Sartolane. Uszyto je w Polsce, jednak z użyciem najwyższej jakości włoskiej skóry bydlęcej. Jest ona niezwykle przyjemna i miękka w dotyku. Całość przyozdobiona jest dyskretnym logo marki. Dzięki czterem wersjom kolorystycznym podarunek podoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie.

W sklepie internetowym Sartolane, oprócz portfeli, znajdziecie również torby, aktówki, pokrowce i czapki.


♂♀ | Rękawiczki samochodowe

Rękawiczki samochodowe

Rękawiczki samochodowe to idealny prezent dla każdego kierowcy, niezależnie od płci, wieku czy rodzaju posiadanego auta. Dodają stylu, poprawiają chwyt, a jeśli wybierzecie model z oferty Napo Gloves – rękawiczki obsłużą również ekrany dotykowe telefonu czy ekranu nawigacji samochodowej.

Dotykowe rękawiczki samochodowe Napo wykonano z wysokiej jakości skóry, miękkiej i bardzo miłej w dotyku. W ofercie sklepu znajdziecie zarówno rękawiczki przeznaczone do jazdy autem, jak i do noszenia na co dzień.


♂♀ | Biżuteria z częsci samochodowych

Biżuteria z części samochodowych Volvo

Biżuteria to zawsze udany prezent na Święta. Ale fanom motoryzacji możecie wręczyć coś naprawdę wyjątkowego – biżuterię wykonaną z części samochodowych Volvo! W ofercie marki Karlik Art znajdziecie unikatową serię pARTs, w skład której wchodzą bransoletki, wisiorki czy kolczyki.

Biżuterię z części samochodowych możecie wręczyć zarówno kobiecie (np. bransoletka wykonana ze skórzanej tapicerki), jak i mężczyźnie (np. bransoleta wykonana z łańcucha rozrządu silnika V8). Pomysł, wykonanie oraz opakowanie na najwyższym poziomie, co sprawia, że już samo rozpakowywanie takiego prezentu to prawdziwa przyjemność.


♂♀| Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Jabra Eclipse zestaw słuchawkowy

Rozmawianie przez telefon i prowadzenie samochodu słabo łączą się ze sobą, jednak jeśli znacie osobę, która za kółkiem gada bardzo często, mamy rozwiązanie. Najlepiej podarować tej osobie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, jak np. Jabra Elipse. Jest super lekki i wygodny, zapewnia rewelacyjną jakość dźwięku, a dodatkowa stacja ładująca sprawia, że słuchawkę można doładować nawet w kieszeni.

Wyobraź sobie dostęp do wiadomości e-mail i SMS, rozmów telefonicznych i muzyki bez konieczności dotykania telefonu. Jabra Eclipse płynnie łączy się z Google Now/Siri, więc można zostawić swój telefon w kieszeni. Rozwiązanie idealne dla każdego kierowcy.


♂♀| głośnik Bluetooth

Głośnik Jabra Solemate bluetooth

Prowadzeniu samochodu często towarzyszy słuchanie ulubionej muzyki. A gdyby tak móc odtworzyć swoją kolekcję płyt zawsze i wszędzie? Umożliwi to przenośny głośnik Bluetooth, np. Jabra Solemate. Jest to mocny, przenośny głośnik z bogatym dźwiękiem Dolby, dzięki któremu możemy zabrać swoją ukochaną muzykę dosłownie wszędzie – zarówno do samochodu, jak i na plażę. Ścieżka dźwiękowa z ulubionej gry samochodowej nie opuści już nigdy obdarowanego takim głośnikiem.

Bezprzewodowe głośniki marki Jabra dostępne są w trzech rozmiarach i wielu różnych kolorach.


♂♀ | Fototapeta lub obraz na ścianę

Obraz na płótnie Subaru

Ozdoba do domu to dobry pomysł na prezent. Co wybrać jednak dla osoby kochającej motoryzację? Fototapetę, naklejkę ścienną lub obraz na płótnie – wszystko to znajdziecie w ofercie sklepu internetowego PIXERS.

Zamawiając prezent z PIXERS możecie wybrać jeden z gotowych wzorów (znajdziecie zdjęcia samochodów, motocykli, a nawet Formuły 1) lub zlecić wydruk własnego zdjęcia. Tym tropem podążyliśmy i my – efektem jest obraz na płótnie o rozmiarach 120×80 cm z… naszą ukochaną Świnką! Musimy przyznać, że finalny efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jakość jest wręcz rewelacyjna, a krawędzie boczne są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia bez użycia dodatkowych ram.

 

PRZECZYTAJ: POMYSŁY NA PREZENT PONIŻEJ 150 ZŁ

 


 

 


Dołącz do nas!
Facebook Instagram YouTube
[wysija_form id=”4″]

↓ Lajk do dechy! ↓

  • 74
  •  
  •  
  •