PARTNER BLOGA:

MENUMENU

Nadciąga święto klasyków Zapowiedź targów Oldtimer Warsaw 2016

Przewiń w dół

Największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych Oldtimer Warsaw 2016 to znakomita okazja, aby nie tylko zobaczyć, ale i kupić najpiękniejsze klasyczne samochody.


14-15 maja 2016 to data, którą koniecznie musicie zapamiętać. Albo zaznaczyć ją w swoim kalendarzu. W ten majowy weekend odbędzie się bowiem impreza, na której powinien być każdy pasjonat motoryzacji.

Oldtimer Warsaw 2016 w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie to niepowtarzalna szansa, aby popodziwiać zabytkowe samochody i motocykle – począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, na klasykach motoryzacji z lat 70-tych i 80-tych kończąc. Zobaczymy więc nie tylko oldtimery, ale i youngtimery. Targi to jednak nie wszystko – oprócz okazji do oglądania, będzie również możliwość zakupu budzących podziw zabytków na aukcji.

Motoryzacyjne perełki

Na Oldtimer Warsaw 2016 oczy nacieszą fani klasycznej motoryzacji w każdym wcieleniu – tej starszym, jak i nieco nowszym. Zaczynając od samochodów z lat 20-tych i 30-tych, poprzez pojazdy wojskowe z okresu II wojny światowej, auta amerykańskie, aż po zabytkowe rajdówki i motocykle. Wystawionych zostanie wiele klasyków rodem z PRL, w tym prototypowa Syrena, Lublin, Honker stworzony do obsługi wizyty papieskiej, Warszawa 210, Fiat 125 w terenowej wersji 4×4, Beskid, FSO Ogar oraz FSO Coupe 1500.

Polski Fiat
Ponieważ gościliśmy już w hali Warsaw Expo i znamy jej rozmiary, jesteśmy pewni, że na przejście całych targów i obejrzenie wszystkich eksponatów potrzebnych będzie wiele długich godzin. Przygotujcie się zatem na dzień pełen atrakcji i robienia zdjęć zabytkowym rarytasom.
 

Aukcja i rajd

Na drugiej już edycji targów Oldtimer Warsaw odbędzie się również największa w Polsce aukcja pojazdów zabytkowych, podczas której oferowane będą unikatowe modele klasyków. Licytacja z pewnością dostarczy wielu emocji nie tylko kupującym, ale i obserwującym całe wydarzenie – tego typu okazji w naszym kraju nie ma zbyt wiele.

Jakie auta będzie można zakupić na aukcji klasyków? Pozycji będzie sporo: Ford T, Jaguar Mark I, Ford Transit Mk1 FT150, Plymouth Duster, Oldsmobile Toronado, Buick LeSabre, Oldsmobile Starfire SX, Pierce Arrow czy znany wszystkim Volkswagen Garbus.

 

Oldtimer Warsaw to nie tylko targi i licytacja zabytkowych samochodów. To również rajd klasycznych pojazdów oraz dodatkowa możliwość przejechania się takimi perełkami jak ciężarówka produkcji ZRSS – KRAZ 255B z 1983 roku.

Gdzie i kiedy

Targi Oldtimer Warsaw 2016 odbędą się w weekend, w dniach 14-15 maja. Spotykamy się w hali Warsaw Expo, przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Na miejscu znajdziecie ogromny parking z dużą liczbą miejsc.

Bilety możecie kupić na witrynie Oldtimer Warsaw lub skorzystać z promocji i nabyć je w serwisie zakupów grupowych Groupon. Wówczas za 2 bilety jednodniowe zapłacicie jedynie 19,99 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie targów oraz na Facebooku.

Do zobaczenia!

  • 130
  •  
  •  
  •