PARTNER BLOGA:

KONKURS #postępyRobię

Przewiń w dół

Ergo Hestia wraz z wybranymi blogerami motoryzacyjnymi organizuje akcję #postępyRobię. Z tej okazji zapraszamy na konkurs! Do wygrania wspaniałe nagrody – kursy w Szkole Jazdy Michała Kościuszki, apteczki samochodowe oraz e-booki wydawnictwa Helion.

Ergo Hestia zaprosiła nas do udziału w znakomitej akcji #postępyRobię. O co w niej chodzi i dlaczego jest taka fajna? Powodów jest kilka, jednak najważniejszym z nich jest „Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy”, który powstanie w wyniku pracy naszej, innych blogerów motoryzacyjnych oraz samego Michała Kościuszko, znanego kierowcy rajdowego!

„Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy” będzie zbiorem porad, które dzięki otrzymanym od Ergo Hestii kamerkom GoPro oraz kartom paliwowym, stworzy grono blogerów motoryzacyjnych: my, Just Well Driven, Spalacz, Prentki, Strefa Kulturalnej Jazdy oraz AutomotiveBlog. Efekty poznacie z czasem, już teraz jednak sami możecie wziąć udział w zabawie. Ergo Hestia pomyślała bowiem również o Was i przygotowała dla naszych Czytelników ciekawe nagrody. A ponieważ zobowiązaliśmy się stworzyć jako motoryzacyjna para dwa rozdziały do „Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy”, nagród możecie u nas zdobyć co nie miara! Nie musicie dziękować, wystarczy, że spróbujecie swoich sił i weźmiecie udział w konkursie.

NAGRODY

KONKURS #postępyRobię
Miejsce 1. i 2. – voucher do Szkoły Jazdy Michała Kościuszko na  kurs defensywnej jazdy (ważny 3 miesiące od jego otrzymania).
Miejsce 3. i 4. – duże i w pełni wyposażone apteczki samochodowe.

Jako dodatkowe nagrody pocieszenia mamy do rozdysponowania aż 40 kodów do pobrania e-booków wydawnictwa Helion!

KONKURS

Ponieważ chcemy wciągnąć Was do tworzenia poradnika i wywołać dyskusję o bezpieczeństwie, zadanie konkursowe jest następujące: aby zgarnąć jedną z wyżej wymienionych nagród, należy na Facebooku lub Instagramie opublikować wpis, odpowiadający na pytanie:
 

Jaki jest Twój pomysł na poprawę bezpieczeństwa na drogach?

 
Możecie zgłaszać wszystko – propozycje zmian w przepisach, kursach, egzaminach, infrastrukturze, przyzwyczajeniach kierowców lub konkretne sytuacje wychwycone na drodze.

Uwaga! Aby wpis opublikowany na Facebooku lub Instagramie brał udział w konkursie, koniecznie na końcu wpisu dodajcie tag #postępyRobię oraz oznaczcie użytkownika @antymoto. Oznaczenie osoby jest proste – wystarczy wpisać @antymoto i z rozwijanego menu wybrać nasze logo. Pamiętajcie, aby wpisy publikować jako publiczne, w przeciwnym przypadku ich nie zobaczymy.

W taki sposób należy oznaczyć wpis konkursowy - tagiem #postępyRobię oraz użytkownika @antymoto
W taki sposób należy oznaczyć wpis konkursowy – tagiem #postępyRobię oraz użytkownika @antymoto

Czas na umieszczanie konkursowych wpisów z tagiem #postępyRobię macie czas do 24 sierpnia 2014 roku włącznie (czyli do niedzieli do godz. 23:59). Powodzenia!


Sponsorem nagród w konkursie jest Ergo Hestia.


 

Dołącz do nas!       fbinstayt
 
  •  
  •  
  •