PARTNER BLOGA:

MENUMENU

Czy Twoje auto ma polskie części? Jest na to bardzo duża szansa!

Przewiń w dół

Polska nie ma może już własnej marki produkującej samochody, mimo to jest dużym graczem na rynku motoryzacyjnym. Jak? Okazuje się, że w takich samochodach jak Subaru, Toyota, Honda, Mazda, Porsche, Audi czy Volvo montowane są polskie części.


Subaru, Toyota, Honda, Mazda, Seat, Skoda, Smart, Suzuki, Volkswagen, Volvo, Kia, Mitsubishi, Alfa Romeo, Nissan, BMW, Dacia, Citroen, Fiat, Ford, Jeep, Lexus, Mercedes, Mini, Opel, Renault – czy masz auto którejś z tych marek? Jest zatem szansa, że w Twoim samochodzie są zamontowane polskie części.

To także zasługa marki KAMOKA, która od 2003 roku sprzedaje swoje części zamienne pasujące do najpopularniejszych aut w Polsce. KAMOKA to marka, w której zainwestowany jest w 100% polski kapitał.

Z Brzezin na cały świat

Asortyment marki KAMOKA, do którego zaliczają się elementy zawieszenia, hamulców, układu kierowniczego oraz przeniesienia napędu, obejmuje części do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Aby sprostać potrzebom rynków na części do coraz nowszych samochodów, co roku oferta jest poszerzana o kilkaset nowych referencji, co czyni ją bardziej atrakcyjną dla odbiorców.

KAMOKA oferuje wytrzymałe i bezpieczne części samochodowe, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wszystkie produkty z oferty objęte są dwuletnią gwarancją. Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników i innowacyjnym parkiem maszynowym. Dystrybucję części ułatwia nowoczesne zaplecze logistyczne zlokalizowane  w centrum Polski nieopodal zbiegu największych autostrad A1 i A2 w Brzezinach.

Kamoka

Sprawdzona jakość za rozsądną cenę

Polska marka KAMOKA stale współpracuje z ekspertami branży motoryzacyjnej i pracownikami naukowymi wyższych uczelni technicznych w celu ulepszania istniejących rozwiązań stosowanych przy produkcji części zamiennych. Przemyślana technologia i precyzyjny proces produkcyjny bezpośrednio wpływają na wysokie parametry niezawodności i wytrzymałości produkowanych części. Wszystkie produkty są wykonane z zachowaniem najwyższych europejskich standardów potwierdzonych certyfikatami ISO, ISO/TS 16949-2002, wymaganym przy dostawach produktów na pierwszy montaż. Klocki i szczęki hamulcowe posiadają  dodatkowo certyfikat ECE-90R. Dbałość o jakość produkowanych przez KAMOKA części potwierdza przynależność fabryk do IATF (International Automotive Task Force), organizacji skupiającej producentów samochodów i stowarzyszeń producentów branży motoryzacyjnej, której głównym zadaniem jest zapewnienie lepszej jakości produktów oferowanych w branży motoryzacyjnej.

Wśród członków IATF można wymienić producentów pojazdów: BMW Group, Chrysler Group, Daimler AG, Fiat Group samochodowe, Ford Motor Company, General Motors Company), PSA Peugeot Citroen, Renault SA, Volkswagen AG oraz producentów pojazdów odpowiednich stowarzyszeń zawodowych – AIAG Stanów Zjednoczonych ), ANFIA (Włochy), FIEV (Francja), SMMT (UK) i VDA (Niemcy).

Więcej informacji oraz ofertę firmy Kamoka znajdziecie na stronie https://kamoka.pl/.

Wpis powstał przy współpracy z firmą Kamoka. 

  • 9
  •  
  •  
  •